Domki kempingowe

Aktualnie dajemy Państwu do dyspozycji dwa typy domków kempingowych. Sześć domków nowego typu wybudowanych w ciągu ostatnich kilku lat, oraz dwa starsze domki o konstrukcji typu kontener. Nowe domki charakteryzują się nieco lepszym, nowocześniejszym wyglądem . W środku wyposażenie domków jednak się nie różni o konstrukcji starszego typu.
Każdy domek to jeden pokój o powierzchni 17 m², wyposażony w dwa osobne łóżka oraz jedno łóżko piętrowe, pościel, stół, krzesła, szafę oraz grzejnik elektryczny.
Domki nie są wyposażone w kuchnie ani łazienki/WC. Dla gości dostępny jest wspólny kompleks sanitarny (WC, natryski) oraz ogólnodostępna kuchnia (z dostępem do kuchenki, GRILL, lodówki). Wszystko dostępne nie dalej jak 50m od domku.
Ceny wyszczególnione w cenniku określają koszt związany z wynajęciem całego domku na jedną noc. Za parkowanie samochodu czy czegokolwiek innego NIE NALICZAMY DODATKOWYCH KOSZTÓW. Mogą Państwo zaparkować swój samochód zaraz przy domku.

Dokonaj rezerwacji lub prześlij zapytanie

Gości przyjmujemy w godzinach: 14:00 - 21:00 | Wymeldowanie do godziny: 10:00
Jeśli planują Państwo przybycie o późniejszej godzinie, prosimy dać nam znać - umówimy zameldowanie indywidualnie dla Państwa.

Domki kempingowe są dostępne w okresie od 1.04 do 5.10